با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری:

ابطال پروانه احداث بنا صادره از شهرداری در حدود اختیارات شورای عالی شهرسازی و معماری نیست


هیات عمومی دیوان عدالت اداری پس از رسیدگی به پرونده تغییر کاربری اراضی هفت سنگان استان قزوین ابطال پروانه های احداث بنا از سوی شهرداری را در حدود اختیارات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران ندانست.

آگهی فراخوان مناقصه:

مناقصه عمومی خدمات عمومی و نظافتی دیوان عدالت اداری


دیوان عدالت اداری در نظر دارد خدمات عمومی و نظافتی ساختمان مورد استفاده خود را در سال 1396 از طریق مناقصه عمومی به شرکت های دارای مجوز و مستقر در شهر تهران واگذار نماید.

مراسم بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در دیوان عدالت اداری برگزار شد


مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور رئیس دیوان عدالت اداری، معاونین، قضات ، کارکنان اداری و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محسن قمی در محل نمازخانه دیوان عدالت اداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی:

انقلاب اسلامی ازبزرگترین پدیده های قرن اخیر می باشد


حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و حضرت امام (ره) ،انقلاب اسلامی را پدیده بزرگ قرن اخیر دانست و از حفظ دین و اسلام بعنوان مهمترین اولویت های حضرت امام (ره) و بزرگان انقلاب یاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی:

ترس غرب از صدور انقلاب فرهنگی ایران


رئیس دیوان عدالت اداری اظهارات اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا را ترس آنها از صدور انقلاب دانست و گفت :انقلاب ایران فرهنگی است و خود به خود صادر می شود.

با رای هیات عمومی دیوان و در راستای حفاظت و بهسازی محیط زیست:

خروج مناطق حفاظت شده زیست محیطی از محدوده مناطق آزاد


با توجه به اصل 50 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بر طبق مادتین 2 و 3 قانون حفاظت از محیط زیست و در راستای جلوگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست خروج مناطق حفاظت شده زیست محیطی از محدوده مناطق آزاد تایید شد.

temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb